Narożniki modułowe w przestronnym salonie

Do odpowiedniej aranżacji pomieszczenia potrzebne są dobrze dobrane meble. W sytuacji, kiedy mamy dużo miejsca do zagospodarowania, warto zwrócić uwagę na wyjątkowy rodzaj mebli wypoczynkowych: narożniki modułowe. W przestronnym salonie idealnie wpasują się w urządzane wnętrze i dadzą szereg kombinacji, z jakich warto skorzystać. Narożniki modułowe spodobają się tym użytkownikom, którzy cenią eleganckie, nowoczesne i praktyczne rozwiązania w urządzanych pomieszczeniach.

Czym jest narożnik modułowy?

Narożniki modułowe, jak wskazuje ich nazwa, składają się z osobnych modułów – elementów – które można montować i dopasowywać w dowolnej kolejności czy wybranym układzie. Dzięki takiej praktycznej funkcji, narożnik łatwo dopasuje się zarówno do wielkości przestrzeni na jakiej ma stanąć oraz do potrzeb użytkowników. Z kilku dostępnych modułów jednego kompletu można skomponować model cztero-, pięcio-, siedmio- czy nawet dziewięcioosobowy.

Dostępne są zarówno elementy boczne z podłokietnikami, elementy z możliwością rozkładania oparcia i zagłówka czy osobna część z funkcją spania. W zależności od roli, jaką ma spełniać narożnik – służyć jako miejsce do codziennego odpoczynku czy także, w razie konieczności, jako przestrzeń do spania – każdy przyszły użytkownik może sam zadecydować, jakiego kształtu w efekcie końcowym nabierze zamówiony mebel. Dodatkową zaletą narożnika modułowego jest to, że w każdej chwili można dokupić kolejny element aby powiększyć już istniejący mebel. Każdy z modułów danej serii posiada uniwersalne mocowanie, umożliwiające dowolny układ elementów i ich ilość.

Jaki narożnik sprawdzi się najlepiej?

Funkcjonalność to nie jedyna zaleta narożnika modułowego. Dzięki masywnej budowie prezentowane modele wyglądają bardzo reprezentacyjnie. Grube poduchy, pokrywające siedzisko, oparcie, zagłówki czy podłokietniki, sprzyjają komfortowemu wypoczynkowi. Tak jak w przypadku innych mebli wypoczynkowych, narożniki modułowe dostępne są w szerokiej palecie barw tkanin obiciowych oraz materiałów wykonania. Część modeli zaopatrzono w ozdobne poduchy, nadające meblom przytulnego charakteru i eleganckiego wyglądu.

Może Ci się również spodoba